Upologus - Darmowe gry internetowe

Upologus - Gra, napięcie i doskonała zabawa

Browsergames  von Upjers

Magiczna przyjemność z gry – Upologus za darmo

Ta gra jest naprawdę magiczna i to w dosłownym znaczeniu tego słowa! W grze przeglądarkowej Upologus wcielasz się w rolę uwięzionego w ciele małego kobolda adepta sztuk magicznych i odkrywasz czarodziejski świat z jego z magicznymi miejscami i oryginalnymi postaciami. W miarę rozwoju gry rozwiązujesz coraz trudniejsze questy i walczysz za pomocą czarodziejskich run ze strasznymi potworami.


Upologus

Darmowe gry internetowe

W Upologus możesz grać całkowicie za darmo. Dzięki temu Upologus gwarantuje doskonałą rozrywkę za
darmo dla wszystkich zainteresowanych.

Magiczna gra przeglądarkowa

Twój cel w zabawnej grze o czarowaniu Upologus jest dość ambitny – a mianowicie chcesz zostać najlepszym magikiem wszech czasów – tzw. Upologusem.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Czarownik

Opcje darmowych gier online

Gra Upologus zawiera bardzo dużo różnorodnych funkcji. I tak na przykład od poziomu 20 masz dostęp do czarodziejskiego lasu. Wędrując po nim możesz znaleźć rośliny, grzyby i inne magiczne substancje, które potrzebne Ci są do wykonywania questów alchemicznych w tawernie u lisa. Na rabatce z kwiatami możesz hodować bajkowe gatunki kwiatów. Dzięki kwiatkom możesz zaś podreperować swoje zdrowie, podrasować apetyt i poprawić higienę.

Miejsca w czarodziejskiej grze

Jako czarodziej w grze przeglądarkowej Upologus możesz odwiedzić mnóstwo różnych miejsc. Centrum wydarzeń w tej symulacji fantasy jest wieża czarodzieja – Twoje lokum. Stąd wyruszasz na rekonesans i podbój magicznego świata Upologus, by wspinać się po kolejnych szczeblach kariery i zostać najpotężniejszym magikiem wszech czasów. Czarodziejskie miejsca, ponurzy i groźni przeciwnicy, którzy uprzykrzają życie ludności w magicznej krainie Upologus czekają już na Ciebie, Twoją pomoc i interwencję. Twoja nieoceniona pomoc przynosi Ci punkty doświadczenia i złoto – walutę gry, a także od czasu do czasu darmowe sztuki węgla!

Screenshot 4
Screenshot 5

Darmowe gry Upjers

W normalnym przypadku za gry komputerowe trzeba płacić. Jeżeli chodzi o gry przeglądarkowe firmy Upjers z Bamberga obowiązuje jednakże inna reguła – można w nie grać od początku do końca całkowicie za darmo. Kolejnym plusem gier browserowych jest fakt, że możesz w nie grać bez konieczności pobierania i instalacji.

Forum - Upologus