Upologus - Fantasy RPG - Upjers.com

Upologus - Czarodziejska gra z magiczną zawartością

Browsergames  von Upjers

Upologus – Robiąca wrażenia gra RPG

W interesującej grze fantasy RPG Upologus wkraczasz do czarodziejskiego królestwa pełnego magii. Otoczony magicznymi istotami takimi jak opieszały król żab, powabna elfia księżniczka i mysz rozdająca zadania na rozstaju dróg zanurzasz się w czarodziejski świat pełen wyzwań i przygód. W pasjonujących walkach stawiasz czoła ponurym potworom i korzystasz ze swojej bogatej skarbnicy wiedzy o runach walki i runach leczniczych.


Upologus

Super przyjemność z gry

Jako gra fantasy RPG Upologus gwarantuje doskonałą rozrywkę z trzymającą w napięciu akcją i pasjonującymi wyzwaniami.

A o to chodzi w grze fantasy

Grze o małym adepcie sztuk magicznych twoim zadaniem jest wspinanie się po kolejnych szczeblach kariery adepta magii.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Czarownik

Możliwości gry Upologus

Liczne, fantastyczne możliwości w grze fantasy Upologus trafiają w gusta różnego rodzaju publiki, od maluchów po ich babcie:). I tak w Upologus możesz wykonywać zadania, łączyć się z innymi graczami w gildie, walczyć w pojedynkę lub u boku innych graczy z przerażającymi potworami, zbierać zioła i grzyby w czarodziejskim lesie. Dzięki tej kolorowej mieszance możliwości w grze gwarantowana jest doskonała zabawa w magicznym świecie na długie miesiące.

Załóż konto i rozpocznij przygodę!

By móc grać za darmo w grę fantasy RPG Upologus musisz spełnić tylko trzy warunki – posiadać komputer podłączony do internetu z zainstalowaną przeglądarką oraz ważny adres email i dokonać rejestracji w grze tworząc własne konto dostępu. Wprowadzenie do gry – tzw. samouczek zapozna Cię z podstawowymi funkcjami i możliwościami gry na przeglądarkę Upologus. W jaki sposób kieruję moją figurą, w jaki sposób ją karmię, co zrobić, by położyć ją do łóżka? Na wszystkie te pytania bez wątpienia odpowie Ci samouczek, po zakończeniu którego będziesz starym wyjadaczem. Również i zasady funkcjonowania walk przy pomocy run nie będą dla Ciebie dłużej tajemnicą.

Screenshot 4
Screenshot 5

Wysoka jakość za darmo – gry Upjers

Już od 2006 roku firma Upjers z Bamberga kreuje i publikuje gry przeglądarkowe – gry online, w które można grać całkowicie za darmo na całym świecie bez konieczności pobierania i instalacji. Do szerokiej palety produktów Upjers należą również gry RPG, a wśród nich Upologus.

Forum - Upologus