Gry fantasy za darmo >> Upologus

Upologus – Gry przeglądarkowe fantasy

Browsergames  von Upjers

Upologus – Magia w przeglądarce

Gra przeglądarkowa fantasy Upologus oferuje graczom czarodziejską rozrywkę. Jako adept sztuk magicznych uwięziony na wskutek nieudanych czarów w ciele kobolda badasz bajkową krainę pełną magicznych stworzeń. W interesującą grę Upologus możesz grać kompletnie w swojej przeglądarce. Pobieranie i instalacja nie są w tym przypadku konieczne. Wystarczy, że zarejestrujesz się w grze tworząc konto dostępu i możesz zaczynać przygodę!


Upologus

Idea gry Upologus

Celem gry online Upologus jest zostanie mistrzem magi wszech czasów poprzez wykonywanie różnego rodzaju zadań, staczanie walk z licznym przeciwnikami.

Zabawa w czary dla wielu generacji

Jako gra przeglądarkowa fantasy Upologus gwarantuje doskonałą zabawę dla wielu generacji.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Czarownik

Chodzi w czarodziejskiej grze!

W darmowej grze RPG Upologus zanurzasz się w fantastyczny świat. Wspomagając się magicznymi runami walki stajesz w pojedynki z ponurymi monstrami i potworami, wykonujesz pasjonujące zadania, badasz czarodziejski las, wysyłasz swojego małego kobolda na regularne kąpiele, posiłki i spanko, by mógł on zregenerować swoje siły. W grze online fantasy Upologus możesz łączyć się z innymi graczami w gildie, zawierać w ten sposób nowe przyjaźnie, wykonywać wspólnie zadania.

Opcje gry przeglądarkowej fantasy

Gra MMORPG Upologus oferuje wiele ciekawych opcji w grze. Na każdym poziomie czekają na Ciebie nowe wyzwania i przygody. Na tablicy obok Twojej wieży codziennie znajdziesz nowe zadania do wykonania, dzięki którym możesz zdobyć punkty, cenne doświadczenie i liczne nagrody w grze. Oprócz zadań polegających na pokonywaniu przeciwników, w grze przeglądarkowej fantasy Upologus otrzymujesz również zlecenia pracy i nauki nowych magicznych run. Na każdym nowym poziomie otrzymujesz zaś specjalne zadanie myszy, które zazwyczaj jest prawdziwym wyzwaniem. Ich systematyczne wykonywanie umożliwia Ci aktywację rabatki z kwiatkami.

Screenshot 4
Screenshot 5

Upjers: graj za darmo

Są kolorowe, zabawne i uwielbiane przez rzesze graczy na całym świecie, a mowa jest o tzw. grach przeglądarkowych. Już od 2006 roku producent gier komputerowych z Bamberga kreuje gry przeglądarkowe online, w które można grać całkowicie za darmo bez konieczności pobierania i instalacji w przeglądarce własnego wyboru.

Forum - Upologus