Upologus - Gry Magia za darmo

Upologus – Czarodziejska gry magia w przeglądarce

Browsergames  von Upjers

Upologus – Doskonała zabawa w magicznej grze

Gra, napięcie i zabawa są tutaj gwarantowane! A mowa jest o tak zwanych magicznych grach online. Również interesująca gra przeglądarkowa Upologus należy do grupy czarodziejskich symulacji. W tej darmowej grze online wcielasz się w rolę uwięzionego w ciele kobolda ucznia czarnoksiężnika, który poznaje magiczny świat i bierze udział w niezliczonych przygodach.


Upologus

Upologus - Odkryj magiczne gry

Utrzymana w czarodziejskim klimacie gra Upologus przemawia do graczy różnych przedziałów wiekowych, którzy czują magiczny pociąg do symulacji wirtualnych czarodziejskich krain.

Pomysł gry Upologus

Jako gra utrzymana w klimacie magii Upologus przekonuje swoją nadzwyczajną ideą gry i oferuje mieszankę czarodziejskiej symulacji z elementami RPG.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Czarownik

Magiczne gry i ich opcje

Jako gra magiczna Upologus oferuje prawdziwie czarodziejski wachlarz możliwości i opcji. Na każdego gracza czeka prawdziwie bajkowy świat pełen zadań, możliwości walki w pojedynkę i u boku innych graczy w walkach multiplayer przeciwko różnego rodzaju przeciwnikom w egzotycznych miejscach. Począwszy od tawerny gdzie można otrzymać dodatkowe questy u króla żab lub dobrej wróżki, jak również trudne do wykonania zadnia rudego lisa, przez wieżę i rabatkę z kwiatami po tajemniczy czarodziejski las.

Upologus – niepowtarzalnie czarujący

Jako magiczna gra onlkine Upologus gwarantuje jedyną w swoim rodzaju przyjemność z gry. Każdy z graczy z pewnością znajdzie tutaj dla siebie coś pasującego i pasjonującego. A to dlatego, że Upologus oferuje po pierwsze szerokie spektrum opcji w grze, po drugie ponieważ w tą grę online można grać od początku do końca za darmo! Wielką przygodę możesz rozpocząć niezwłocznie po dokonaniu rejestracji w grze. Pobieranie i instalacja są w tym przypadku zbyteczne. Konieczne do czerpania przyjemności z gry są komputer podłączony do internetu oraz ważny adres email. Podobnie jak inne gry Upjers gra fantasy Upologus jest łatwa w obsłudze.

Screenshot 4
Screenshot 5

Graj za darmo: Upjers

Z dnia na dzień stają się coraz bardziej popularne – miliony ludzi na całym świecie grają w gry przeglądarkowe. Jednym z czołowych europejskich producentów darmowych gier przeglądarkowych online jest firma Upjers, obecna na rynku już od 2006 roku. Paleta produktów Upjers sięga od gier strategicznych po symulacje poszukiwania skarbów czy też czarodziejskich krain.

Forum - Upologus