Upologus >> Gry magiczne - Upjers

Symulacja magii z jajem: Upologus

Browsergames  von Upjers

Upologus – Gra o wielkich czarnoksiężnikach

Gra przeglądarkowa Upologus jest nadzwyczajną grą o czarodziejskiej atmosferze, w której w wirtualnym świecie gracze eksplorują za darmo magiczny świat. Jako uwięziony w ciele kobolda uczeń czarnoksiężnika wykonujesz codziennie wiele questów i staczasz niezliczone walki z mrożącymi krew w żyłach przeciwnikami. Zostań najpotężniejszym czarodziejem wszech czasów!


Upologus

Fascynacja symulacjami magii

Magiczne światy i czarodziejskie gry od zawsze fascynowały ludzi na całym świecie. W Upologus zanurzasz się w czarodziejską grę z możliwościami.

Doskonała zabawa dla wszystkich

Jako kolorowa symulacja świata magii Upologus podbija serca szerokiej publiki.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Czarownik

Magiczne gry i ich opcje

Magiczne gry słyną z ich czarodziejskich opcji. Również gra RPG online Upologus dysponuje w tej kwestii całkiem bogatą ofertą. I tak na przykład w Upologus możesz łączyć się z innymi graczami w gildie, by móc wspólnymi siłami pokonywać silnych przeciwników w walkach mulitplayer (wielu graczy). W symulacji czarodziejskiej krainy możesz mierzyć się z przeciwnikami generowanymi przez system (PvE) lub z innymi graczami (tak zwany tryb PvP - player versus player).

Obszary w grze RPG Upologus

Jak to zazwyczaj bywa w magicznych symulacjach, również w czarodziejskim świecie gry przeglądarkowej Upologus do Twojej dyspozycji stoi wiele różnych obszarów. Główna akcja w Upologus toczy się wokół magicznej wieży, którą zamieszkujesz. Nieopodal znajduje się również tawerna, w której możesz otrzymać zadania od powabnej elfki lub rozpocząć walki z innymi graczami. W okolicy znajdziesz również czarodziejski las, w którym regularnie poszukiwać możesz czarodziejskich roślin. Przy ogródku w swojej wieży możesz zaś uprawiać czarodziejskie kwiaty. Przegląd swoich osiągnięć znajdziesz w teleskopie umieszczonym na szczycie wieży.

Screenshot 4
Screenshot 5

Gry Upjers: graj za darmo

Już od 2006 roku producent gier komputerowych z Bambergu firma Upjers produkuje gry przeglądarkowe online. Należy do nich również interesująca i zabawna symulacja krainy czarów Upologus, w którą można grać bezpośrednio w przeglądarce bez konieczności pobierania i instalacji.

Forum - Upologus