Upologus: Grać bezpośrednio w przeglądarce

Upologus - Pełna odmiany zabawa w klimacie magii

Browsergames  von Upjers

Upologus - Niepowtarzalna magia gier przeglądarkowych

Gry przeglądarkowe takie jak Upologus oferują jedyną w swoim rodzaju atmosferę magii. W tej darmowej grze internetowej przemierzasz uwięziony w ciele kobolda czarodziejskie krainy. Magiczna wieża, tajemniczy las, bajkowy ogród i pełna gwaru tawerna już na Ciebie czekają. Ucz się pilnie nowych zaklęć, by zostać w przyszłości najlepszym czarnoksiężnikiem wszech czasów. Gra RPG Upologus gwarantuje doskonałą zabawę!


Upologus

Gra przeglądarkowa Upologus

Gra przeglądarkowe Upologus łączy oryginalny pomysł
gry z jego doskonałą implementacją i wieloma różnymi funkcjami w grze.

Upologus: Historia

W grze przeglądarkowej Upologus badasz bajkowy i fascynujący świat magii i stawiasz czoła pasjonującym wyzwaniom.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Czarownik

Wymagania gier przeglądarkowych

Abyś mógł rozpocząć swoją przygodę w grze przeglądarkowej Upologus, musisz spełnić dwa warunki. Pierwszym z nich jest komputer z łączem internetowym, drugim – ważny adres email. Jak tylko warunki te zostaną spełnione, możesz za darmo zarejestrować się do gry tworząc indywidualne konto dostępu. W samouczku masz okazję zapoznać się z podstawowymi funkcjami gry. Dzięki temu żaden kąt gry przeglądarkowej Upologus nie pozostanie Ci nieznany.

Opcje magicznej gry przeglądarkowej

Gra przeglądarkowa Upologus oferuje szeroką paletę możliwości. Do najważniejszych opcji w grze RPG Upologus należą codzienne questy. Znajdziesz je na tablicy ogłoszeń nieopodal Twojej wieży czarodzieja. Codzienne questy dają Ci doskonałą możliwość codziennego zdobywania punktów i tym samym kolejnych poziomów wtajemniczenia w darmowej grze online Upologus. Dodatkową nagrodą za wykonanie z powodzeniem questów czasowych lub questów walki jest złoto, za które każdy uczeń czarnoksiężnika może zakupić super przedmioty w grze. Niemniej jednak gra RPG Upologus zawiera jeszcze całe mnóstwo innych niespodzianek, które podbijają serca tysięcy graczy.

Screenshot 4
Screenshot 5

Gry Upjers: Graj za darmo

Wachlarz gier Upjers jest bardzo bogaty, jako że ta początkowo mała firma z Górnej Frankonii działa na rynku darmowych gier przeglądarkowych już od 2006 roku. W ten rodzaj gier komputerowych możesz grać bezpośrednio w przeglądarce bez konieczności pobierania i instalacji decydując się na gry strategiczne, symulacje wesołego miasteczka lub poszukiwania skarbów.

Forum - Upologus