Gra RPG online: Upologus

Upologus – magiczna RPG online

Browsergames  von Upjers

Fascynujący świat online RPG Upologus

Zapraszają do zanurzenia się w fantastyczny świat magii i stworzenie specyficznego mikrokosmosu fantasy. A mowa jest o RPG, tzw. Role Playing Games. W tej specjalnej formie gier komputerowych wcielasz się w rolę fikcyjnego charakteru i poznajesz bajkowy świat czarów. Gra przeglądarkowa Upologus należy do kategorii RPG online, w której poznajesz czarodziejski świat.


Upologus

Magiczna zabawa dla wszystkich

W grze online RPG Upologus wcielasz się w rolę uwięzionego w ciele kobolda ucznia czarnoksiężnika,
który poznaje czarodziejski świat.

Opcje gry online RPG Upologus

Za pomocą runicznych zaklęć walczysz z przeraźliwymi potworami, wykonujesz codzienne zadania, zdobywasz doświadczenie.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Czarownik

Upologus – Czarująca różnorodność

Różnorodność w grze Upologus jest doprawdy czarująca. Gra online RPG Upologus oferuje graczom prawdziwie bogaty wachlarz możliwości. W swojej wieży czarnoksiężnika możesz korzystać z różnych funkcji takich jak jedzenie, spanie, wypoczynek, zmiana ubioru, przegląd osiągnięć itd. W sklepach różnego rodzaju możesz zakupić przedmioty wyposażenia, biżuterię podnoszącą atrybuty, zaklęcia runiczne leczenia lub walki i wiele, wiele innych.

Wspólne odkrywanie światów RPG

W grze online RPG Upologus do Twojej dyspozycji stoją liczne możliwości. I tak możesz łączyć się z innymi czarnoksiężnikami w gildie, aby wykonywać wspólnie trudne zadania szczególnego rodzaju. To Ty decydujesz czy rzucisz się w wir walk z generowanymi przez system przeciwnikami (PvE), czy też całym sercem poświęcisz walkom z realnymi przeciwnikami (PvP). W drodze do tytułu mistrza magii Upologusa czekają na Ciebie liczne wyzwania. W magicznym ogrodzie uprawiasz fantazyjne gatunki kwiatów, w czarodziejskim lesie zbierasz specjalne grzyby, zioła i rośliny. W tej nadzwyczajnej online RPG dobra zabawa dla wszystkich generacji jest gwarantowana dzięki różnorodności opcji.

Screenshot 4
Screenshot 5

Darmowe gry Upjers

Już od 2006 roku producent gier komputerowych z Bamberga firma Upjers kreuje fantastyczne wirtualne światy specjalizując się przy tym w darmowych grach przeglądarkowych online, do których należy również online RPG Upologus. Gry przeglądarkowe są grami online, w które można grać bez konieczności pobierania i instalacji w wybranej przeglądarce.

Forum - Upologus