Upologus: Zostań uczeń czarnoksiężnika ✔

Gra o uczniu czarnoksiężnika Upologusa

Browsergames  von Upjers

Upologus – Poznaj magiczne światy jako uczeń czarnoksiężnika

W czarodziejskiej grze przeglądarkowej Upologus eksplorujesz magiczny świat. Uwięziony w postaci przesłodkiego kobolda przemierzasz magiczny las, walczysz za pomocą run walki przeciw potworom i monstrom, obsiewasz swój ogród magicznymi kwiatami i troszczysz się o swojego małego podopiecznego systematycznie go karmiąc, kąpiąc i kładąc do łóżeczka, aby sobie odpoczął i zregenerowany ruszył na dalsze przygody.


Upologus

Magiczne przeżycia w grze

Upologus jest grą przeglądarkową oferującą graczom różnych generacji pasjonującą rozrywkę w magicznej krainie na długie zimowe wieczory.

Gry o adepcie czarnoksiężnika

Pomysł gry o małym adepcie wielkiego czarnoksiężnika Upologusa jest nader oryginalny.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Czarownik

Opcje w grze Upologus

Jako gra o małym uczniu wielkiego czarnoksiężnika Upologus oferuje różne możliwości. Każdego dnia na tablicy ogłoszeń nieopodal wieży pojawiają się nowe zadania do wykonania. Za wykonane z powodzeniem questy otrzymuje się zaś punkty doświadczenia i złoto. Im szybciej zdobywasz punkty, tym szybciej wskakują również kolejne poziomy aktywujące nowe możliwości i obszary w grze takie jak na przykład rabatka z magicznymi kwiatami lub czarodziejski las.

Specjalne opcje w Upologus

W darmowej grze online Upologus odkrywasz uwięziony w ciele milusiego kobolda bajkowe otoczenie. Do Twojej dyspozycji stoją przy tym liczne opcje. I tak na przykład siły swojego podopiecznego możesz regenerować systematycznie przez jego karmienie, kąpanie i drzemki, co nie tylko zwiększa Twoje szanse w walce z przeciwnikami, lecz również skłania charaktery w grze do rozmowy z Tobą, bo jak niemiło pachniesz, to nikt nie chce z Tobą gadać! ;) Jeżeli z kolei cierpisz na bezsenność, może się zdarzyć, że Twój charakter zaśnie w środku wirtualnego czarodziejskiego lasu. W darmowej magicznej grze przeglądarkowej Upologus masz ręce pełne roboty, którą wykonujesz z czystą przyjemnością.

Screenshot 4
Screenshot 5

Darmowe gry Upjers

Już od 2006 roku firma Upjers z Bambergu produkuje i publikuje darmowe gry na przeglądarkę odnosząc systematycznie coraz to nowe sukcesy. W ten rodzaj gier można grać bez pobierania i instalacji całkowicie za darmo bezpośrednio w wybranej przeglądarce. Bogata paleta gier Upjers sięga przy tym od symulacji po gry o czarodziejach.

Forum - garbagegarage